Hakkımızda

Misyonumuz

 
Biz her zaman, gücümüzü aldığımız yurdumuza, gerek yatırım gerekse istihdam sağlayarak güç katmayı bir görev edindik. Pozitif bir yaklaşımla, kaliteli ve güvenilir ürünlerle, Türkiye genelinde tüm mağzalarımızda kusursuz bir hizmet sağlamak bizim önceliğimizdir. Küresel ahlaki ve etik değerler kurum kültürümüzün bir olmazsa olmazıdır.
 

Hakkımızda

 
Doğanlar Grup, perakende sektöründe, 20 yılı aşkın tecrübesi ve deneyimli personeliyle yoluna devam etmektedir. "www.giysa.com" online giyim alışveriş sitesinin markalaşma çalışmalarında, müşteri memnuniyetini baz alarak kaliteyi en uygun fiyatta sunmayı, öncelikli hedef olarak görmekteyiz. 2013 yılında başlattığımız www.giysa.com.tr ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi amaçlıyoruz.
 

Vizyonumuz

 
Müşterilerimizin istek ve beklentilerini her şeyin üzerinde tutar, onların öneri ve eleştirilerinden her zaman istifade ederiz. Müşterilerimiz ile çok uzun vadeli ilişkiler kurabilmek için nezaket kuralları çerçevesinde profesyonel ve adil olmak prensiplerimiz arasındadır. Sektördeki yenilikleri dünya çapında takip eder, güncel ve trend ürünleri sizlerle buluştururuz.
 
 
 
Test

Form Gönderimi

Tamam

Kategoriler Giriş Yap Kayıt Ol Favorilerim Sepetim 0